Wideoterminal osobisty, stanowiskowy SONY PCS-XL55

Dzięki uniwersalnemu systemowi wideokonferencyjnemu SONY PCS-XL55 komunikacja biznesowa nabierze stylu i stanie się bardziej efektywna, a zdalne konsultacje i edukacja na odległość zostaną usprawnione. Ten mieszczący się na biurku system jest przyjazny i prosty w użyciu. Zawiera wszystkie elementy, których potrzeba do prowadzenia wideokonferencji z obrazem w jakości HD i czystym, naturalnym dźwiękiem. Elegancki ekran o przekątnej 21,6 cala zawiera zintegrowaną kamerę HD, mikrofon, głośniki i moduł kodeka HD. Smukła obudowa zawiera w sobie wszystkie elementy, co ułatwia instalację i zmniejsza ilość przewodów, które trzeba podłączyć. System może także pełnić rolę monitora komputerowego.

Wybieranie połączeń z listy kontaktów przy użyciu dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania wymaga tylko jednego naciśnięcia przycisku. Uczestnicy konferencji mogą teraz wraz z płynnym, wyraźnym wideo oraz czystym dźwiękiem odbierać obraz z otwieranych na komputerze prezentacji.

System PCS-XL55 może także pracować bez nadzoru w prostym dla użytkownika trybie kiosku, który idealnie nadaje się do stosowania w rozwiązaniach zdalnej edukacji czy konsultacji na odległość.


  Wideokonferencje SONY

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: