Wirtualne spotkania Avaya Spaces

Avaya Spaces to oparte na chmurze narzędzie do współpracy i spotkań w zespole, które umożliwia przesyłanie wiadomości, prowadzenie konferencji audio i wideo, udostępnianie plików itp. W łatwej w użyciu aplikacji, do której można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Używaj go na laptopie, tablecie lub na telefonie. Avaya Spaces zapewnia funkcjonalność i prostotę pracy zespołów, które potrzebują skutecznego sposobu na komunikację, zarządzanie zadaniami i większą produktywność bez zbędnego obciążania skrzynki e-mail.

spaces meeting

• Trwałe przestrzenie chmurowe - tworzone przez użytkowników tematy online lub miejsca zorientowane na projekty, które łączą ludzi, treści i
komunikację. W tych przestrzeniach zespoły mogą czatować, spotykać się, organizować i zarządzać dokumentami za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

• Czat – przesyłaj wiadomości na czacie nawet wtedy, gdy nie jesteś online, odbieraj wiadomości na dowolnym urządzeniu - smartfonie,
tablecie lub laptopie, korzystając z zalet aplikacji zapewniających bezpieczeństwo i odpowiednie zarządzanie.

• Spotkanie - Zwiększ produktywność i zacieśnij relacje dzięki bezpośredniej wymianie dźwięku, obrazu i treści w jakości HD - z dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia. Połączenie audio jest również możliwe za pomocą lokalnych numerów w ponad 20 krajach.

• Organizuj - Przestań przeszukiwać pocztę elektroniczną lub wiele aplikacji w poszukiwaniu najnowszych aktualizacji i plików. Publikuj pliki, czatuj i spotykaj się w zorganizowanych, zorientowanych tematycznie przestrzeniach.

• Zarządzaj - koordynuj pracę między zespołami, przydzielaj zadania i śledź postępy projektu - wszystko w trwałych przestrzeniach chmurowych.

 

 as1

Avaya
Markę firm buduje się w oparciu o doświadczenia klientów, a każdego dnia miliony tych doświadczeń są tworzone poprzez rozwiązania Avaya. Od ponad stu lat wspieramy przedsiębiorstwa z całego świata, budując inteligentne systemy do komunikacji zarówno z klientami jak i pracownikami firm. Avaya tworzy otwarte, konwergentne i innowacyjne rozwiązania, pozwalające wzbogacić i uprościć komunikację oraz współpracę – w chmurze, w środowisku klienta, czy w modelu hybrydowym. Z pasji do innowacji i partnerstwa nieustannie patrzymy w przyszłość, wspierając przedsiębiorstwa w rozwijaniu biznesu. Dostarczamy Doświadczenia, które mają Znaczenie.

Avaya Spaces to elastyczne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Wybierz wersję dla siebie:

Business

Power

Do 200 Użytkowników, Video Conferencing

Do 1000 Użytkowników, Video Conferencing, Dial-In, Nagrywanie

Zacznij używać Avaya Spaces już Teraz!

Folder producenta: Avaya Spaces
 
 
 
avaya logo a