Wideokonferencja przez stronę WWW z wykorzystaniem WebRTC z Chmury wideo firmy StarLeaf

Do połączenia wideokonferencyjnego wystarczy jedynie przeglądarka internetowa !

Dzięki zastosowaniu w chmurze wideokonferencyjnej firmy StarLeaf, wideokonferencji z obsługą technologii WebRTC, możliwa jest wideokonferencja wielopunktowa, połączenia pozwalająca na wspólne wirtualne spotkanie wielu uczestników a także połączenia wideokonferencyjne punkt-punkt z wykorzystaniem jedynie przeglądarki internetowej, bez konieczności pobierania dedykowanwgo oprogramowania! W trakcie połączeń wideokonferencyjnych z wykorzystaniem technologii WebRTC, wykorzystując jedynie przeglądarkę internetową, obsługiwana jest jednoczensa transmisja, nadawanie audio, wideo oraz prezentacji!

Wideokonferencja DEMO StarLeaf Click-to-Call WebRTC - Wypróbuj klikając na poniższy obrazek:

DEMO - wideokonferencja Click-to-Call StarLeaf WebRTC

 ISO 27001 logo 1

Firma StarLeaf posiada certyfikat ISO/IEC 27001 w zakresie Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, który potwierdza, że usługi wideokonferencyjne StarLeaf świadczone w ramach chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych, operacji, procesów oraz badań i rozwoju.

Posiadanie przez klienta domeny wideokonferencyjnej  np. "moja_firma.call.sl" w chmurze StarLeaf (aby posiadać domenę wideokonferencyjną w chmurze StarLeaf, wystarczy zakupić jeden wideoterminal StarLeaf GT mini lub jedną wideokonferencję StarLeaf Business (20 portów HD) lub StarLeaf Enterprise (100 portów HD), pozwala na wykorzystanie wideokonferencji StarLeaf:

BEZ OPŁAT i BEZ LIMITU - pobrań oprogramowania StarLeaf App (Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android),

BEZ OPŁAT i BEZ LIMITU - kont imiennych (login/hasło), np. dla każdego pracownika firmy, instytucji, organizacji, w domenie wideokonferencyjnej StarLeaf należącej do klienta,

BEZ OPŁAT i BEZ LIMITU - jednoczesnych połączeń punkt-punkt pomiędzy klientami z oprogramowaniem StarLeaf App a innymi użytkownikami łączącymi się ze StarLeaf App, StarLeaf GT mini, Microsoft Skype for Business, wideoterminalami H.323/SIP, połączeniam z przeglądarek internetowych Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari - WebRTC.

click to call main imageStarLeaf Click-to-Call umożliwia Twoim Partnerom biznesowym, kolegom, klientom spotkanie z Tobą w ramach konferencji lub bezpośredniego połączenia wideo z poziomu ich przeglądarki internetowej. Link do połączenia Click-to-Call można znaleźć zarówno w wiadomości o zaplanowanej konferencji jak i zaproszeniu gościnnym.  Należy pamiętać, że w ramach takiego zaproszenia dostępna jest opcja umożliwiająca gościom pobranie aplikacji StarLeaf App co może być szczególnie istotne jeżeli planujemy częste połączenia wideo z taką osobą.

Będąc integralną częścią  systemu chmurowego StarLeaf,  aplikacja Click-to-Call może być zintegrowana z procesami biznesowymi, aplikacjami, usługami umożliwiając tym samym bliższe relacje z Twoimi klientami.

StarLeaf Click-to-Call oparty jest na standardzie WebRTC obsługiwanym standardowo przez przeglądarki internetowe Google Chrome i Mozilla Firefox. Użytkownicy przeglądarek Internet Explorer oraz Safari muszą pobrać  dodatkowy plug-in aby móc łączyć się z poziomu swoich przeglądarek. Dodatkowo dla użytkowników Chrome i FireFox dostępny jest plug-in umożliwiający im współdzielenie ekranu w trakcie połączenia wideo.

Dzięki Click-to-Call można połączyć się z dowolną stroną korzystającą z rozwiązań chmurowych StarLeaf: aplikacji StarLeaf App, systemów grupowych i desktop oraz dowolnych systemów H.323 lub SIP zarejestrowanych w chmurze StarLeaf. Link do Click-to-Call może być częścią podpisu e-mail, który po kliknięciu uruchomi przeglądarkę internetową gotową do połączenia z Tobą. Głębsza integracja dostępna jest za pomocą API co umożliwi organizacjom implementację technologii StarLeaf z różnymi aplikacjami zwłaszcza tam, gdzie ważne jest bezpieczne planowanie i zarządzanie konferencjami StarLeaf.
 

Efektywne wideokonferencje ze StarLeaf:

 

Zdalna praca ze StarLeaf:

 

  Starleaf-Logo-2

Katalogi StarLeaf

  StarLeaf Solution Guide   cloud portfolio  cloud security 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami z firmy StarLeaf:

 

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: